Admiraal De Ruijterweg 349-3, Amsterdam
BeschikbaarPrijs: € 590.000,-
Beschrijving
PUUR* Makelaars!
Volledig gerenoveerd in 2022, biedt dit lichte 3-kamerappartement van circa 75 m² een breed balkon op het westen, waar je heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. Dankzij de slimme indeling beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers, een ruime woonkamer met open keuken en een royaal balkon van 8 m² — perfect om van de zon te genieten.
Indeling
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en is bereikbaar via het gemeenschappelijke trappenhuis. Bij binnenkomst stap je in een hal die toegang geeft tot alle vertrekken. Aan de linkerkant vind je de master bedroom van meer dan 12 m² met grote ramen die veel natuurlijk licht binnenlaten. Aan de rechterkant van de hal bevindt zich de tweede slaapkamer, met directe toegang tot het balkon. Deze kamer grenst tevens aan de prachtig gerenoveerde badkamer, voorzien van een douche, toilet en aansluitingen voor wasmachine en droger. Recht vooruit vanuit de hal betreed je de lichte woonkamer met open keuken. Vanuit de woonkamer heb je ook toegang tot het brede balkon op het westen — een heerlijke plek om buiten te zitten.
Locatie
De Admiraal de Ruijterweg is een levendige en centrale straat in de geliefde buurt Bos en Lommer in Amsterdam-West. De omgeving biedt een ruime keuze aan winkels, supermarkten, cafés en eetgelegenheden. Populaire plekken zoals het Mercatorplein en de bruisende Jan Evertsenstraat liggen op loopafstand. De ligging is uitstekend — met het openbaar vervoer ben je snel in het centrum en met de auto bereik je binnen enkele minuten de ring A10. Deze levendige buurt biedt een fijne balans tussen stads dynamiek en rustige woonomgeving, met alles binnen handbereik.
Vereniging van Eigenaren (VvE)
Actieve VvE bestaande uit 5 appartementen, elk met een 1/5e aandeel. Maandelijkse servicekosten: €203.
Erfpacht
Het appartement ligt op gemeentelijke erfpachtgrond. De jaarlijkse canon bedraagt €283,22 tot 2046. Daarna is de erfpacht vastgezet onder gunstige voorwaarden op slechts €575 per jaar — zeer lage erfpachtkosten.
Bijzonderheden
– Volledig gerenoveerd in 2022;
– 75 m² woonoppervlak (NEN-meetrapport beschikbaar);
– Ruime en lichte doorzonwoonkamer met open keuken;
– Jaarlijkse erfpachtcanon: €283,22 tot 2046;
– Maandelijkse servicekosten: €203;
– Royaal balkon op het westen/zuidwesten aan de achterzijde;
– Instapklaar appartement voor zorgeloos wonen.
Kenmerken
- Koopprijs
- € 590.000,-
- Plaats
- Amsterdam
- Status
- Beschikbaar
- Buurt
- Bosleeuw
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Woonoppervlakte
- 75 m2
- Ligging
- In centrum
- Bouwjaar
- 1922
- Type verwarming
- CV ketel
- Onderhoud buiten
- Goed
- Onderhoud binnen
- Goed tot uitstekend
- Voorzieningen
- TV kabel
- Energieklasse
- A
- Soort dak
- Plat dak
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren, Betaald parkeren, Parkeervergunningen
- Woning type
- Appartement
Plattegronden
Uitzicht op straat
Zoek de locatie
kom jij kijken?
Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.
Contacteer ons nu