Dr. Dirk Bakkerlaan 90, Bloemendaal
BeschikbaarPrijs: € 2.250.000,-
Beschrijving
Sfeervolle vrijstaande villa met dubbele garage, 2 opritten en een zeer zonnige tuin
Op het brede gedeelte en op de hoek van een mooie groene laan, staat deze prachtige vrijstaande villa genaamd De Berk. Een echt gezinshuis, perfect onderhouden en vol authentieke details zoals glas-in-lood ramen, suite deuren en schitterende houten vloeren. In circa 1924 is de villa gebouwd en vanaf 2020 hebben er vele vernieuwingen plaatsgevonden w.o. een nieuw pannendak, zink- en loodwerk, boeidelen, keuken (Tinello), schilderwerk, leidingwerk, radiatoren etc.
De villa beschikt over ca. 236 m2 woonoppervlakte en staat op een royaal zonnig perceel van 744 m2 eigen grond. Zowel binnen als buiten is de villa sfeervol. Buiten zijn de gevels voorzien van een knipvoeg en fraaie dakoverstekken. Binnen vind je mooie glas-in-lood ramen, originele tegelwand, ornamenten plafonds, etc. Door de vele en fraaie raampartijen is het binnen heerlijk licht. Op de parterre vind je een sfeervolle woonkamer en suite, een serre, een werk-/studeerkamer waardoor je ideaal thuis kunt werken en een comfortabele, luxe eetkeuken. De 1e verdieping bestaat uit 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer (mogelijkheid creëren 2 slaapkamers) en een 2e badkamer. En in de kelder welke uit 2 ruimtes bestaat vind je voldoende bergruimte.
Rondom de villa ligt een zonnige, fraai aangelegde tuin met een groot gazon op zowel het zuiden als het westen en een heerlijk royaal terras op het westen. De rondom liggende tuin biedt de hele dag de mogelijkheid om ergens lekker in de zon te zitten. De tuin biedt veel privacy dankzij de bomen, de hoge heg en de heesters. Aan zowel de voor- als achterzijde van het huis vind je een royale oprit waarvan 1 met elektrisch laadpunt en een dubbele stenen garage. De garage is aan elkaar gekoppeld. en de garage aan de achterzijde is voorzien van een vliering. Verder is de tuin voorzien van verlichting, een sprinkler installatie en voor de kinderen een ingegraven trampoline en een speeltoestel.
• Vrijstaande villa
• Sfeervol
• Diverse vernieuwingen (2020)
• royale leefruimtes met volop lichtinval
• zonnige tuin rondom
• 2 garages en 2 opritten
• parkeren op eigen terrein inclusief laadpunt
De ligging is werkelijk perfect. Met enkele minuten wandel je naar het gezellige dorp, waar je uitstekend terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen, leuke boetieks en diverse restaurants vindt. Hier woon je meer dan centraal; ook het NS-Station Bloemendaal met directe verbindingen naar Haarlem, Amsterdam en Alkmaar ligt op zeer korte loopafstand. Scholen, sportclubs en uitvalswegen bevinden zich eveneens in de directe woonomgeving. Op de fiets ben je binnen korte tijd in hartje Haarlem, op het strand, in het bos of in één van de vele mooie natuurgebieden die deze omgeving rijk is.
Indeling:
Parterre: entree, vestibule met granitovloer, originele tegelwand en glas-in-lood, hal voorzien van glas-in-lood, ornamenten plafond, modern zwevend toilet met fontein en toegang naar ruime kelder bestaande uit wijnkelder en provisie/bergruimte, woonkamer en suite voorzien van 2x suitedeuren waarvan 1 voorzien van glas-in-lood ramen, op maat gemaakte cinewall met zitbank, erker met glas-in-lood bovenramen, extra zijraam, ornamenten plafond, vaste kasten, schouw met open haard, zitvensterbank aan achterzijde met vaste kasten en serre met glas-in-lood bovenramen en openslaande deuren naar tuin, moderne luxe keuken (2020) met op maat gemaakte zitbar, diverse Miele inbouwapparatuur en deur naar tuin, studeer-/werkkamer aan voorzijde met op maat gemaakte kastenwanden en glas-in-lood bovenramen, via hal trap naar….
1e Verdieping: overloop met groot glas-in-loodraam en 2 ruime inbouwkasten, slaapkamer aan voorzijde met 2 inbouwkasten, slaapkamer aan voorzijde met inbouwkast, glas-in-lood bovenramen, extra zijraam en originele dubbele openslaande deur naar balkon, slaapkamer aan achterzijde met marmeren schouw, 2 zeer diepe inbouwkasten, extra zijramen, openslaande deuren naar dakterras en tevens toegang naar luxe badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche met rainshower, wastafelmeubel, zwevend toilet, handdoekradiator en vloerverwarming, via overloop trap naar……
2e Verdieping: overloop met dakraam, royale slaapkamer (mogelijkheid creëren 2 kamers) met 2 dakkapellen, dakraam en toegang naar stookruimte, 2e badkamer voorzien van douche, wastafelmeubel, toilet, wasmachine-/droger aansluiting en dakkapel
Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte ca. 236 m2, inhoud ca. 1030 m3 en 744 m2 eigen grond
* Fijne gezinsvilla met 4 slaapkamers (extra slaapkamer mogelijk) en 2 badkamers
* Elke verdieping voorzien van toilet
* Diverse vernieuwingen w.o. nieuw pannendak 2020, zinkwerk, keuken 2020
* Voorzien van eikenhouten vloeren
* Stijlvolle authentieke details
* Gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming
* Alarminstallatie met camerabewaking
* Zonnige tuin rondom
* Sproei-installatie aanwezig
* 2x Ruime oprit waarvan 1 met elektrisch laadpunt
* 2x Stenen garage
* Gevels voorzien van knipvoeg
* Voor indeling en maatvoering zie plattegronden
* Oplevering in overleg
Kenmerken
- Koopprijs
- € 2.250.000,-
- Plaats
- Bloemendaal
- Status
- Beschikbaar
- Buurt
- Bloemendaal
- Aantal kamers
- 8
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 2
- Woonoppervlakte
- 236 m2
- Perceel oppervlakte
- 744 m2
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
- Bouwjaar
- 1924
- Isolatie
- Dakisolatie, Muurisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas, Voorzetramen
- Type verwarming
- CV ketel, Open haard, Vloerverwarming gedeeltelijk
- Onderhoud buiten
- Goed tot uitstekend
- Onderhoud binnen
- Goed tot uitstekend
- Voorzieningen
- alarminstallatie, TV kabel, Rookkanaal, Dakraam, Glasvezel kabel
- Energieklasse
- F
- Soort dak
- Samengesteld dak
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren, Op eigen terrein
- Woning type
- Woonhuis
Plattegronden
Uitzicht op straat
Zoek de locatie
kom jij kijken?
Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.
Contacteer ons nu



















































































