Kolonel Clarklaan 3, Aerdenhout

Beschikbaar

Prijs: € 885.000,-

122 m2 291 m 25 kamers4 slaapkamers1959F

Beschrijving

Bijna aan de rand van het bos wonen, met stad en strand binnen handbereik

Deze halfvrijstaande gezinswoning vind je op een unieke locatie, in een rustige, klein opgezette en zeer kindvriendelijke buurt, nagenoeg aan de rand van het bos. Zodra je de wijk binnenrijdt, ervaar je direct de rust en natuurlijke omgeving die deze bijzondere plek kenmerken. Hier woon je midden in het groen, met veel privacy, terwijl alle voorzieningen en het bruisende stadsleven verrassend dichtbij zijn.
Deze twee-onder-een kap woning is aan de achterzijde gedeeltelijk uitgebouwd. Op de parterre vind je een woonkamer met veel daglicht en een eetkeuken, beiden met schuifpuien naar de tuin. Op de 1e en 2e verdieping zijn in totaal 4 slaapkamers en een badkamer. Wie extra woonruimte wenst, kan op de tweede verdieping grote dakkapellen laten plaatsen, waardoor er mogelijkheden ontstaan voor bijvoorbeeld een extra slaapkamer, een werkkamer of een tweede badkamer. Ook op andere punten biedt het huis diverse uitbreidingsmogelijkheden.
De zonnige, extra brede achtertuin is ca. 13 meter diep en op het westen gelegen. De tuin is voorzien van een vijverpartij, een vrijstaande stenen garage, een achterom en een zijpoort naar de ruime zonnige voortuin.
Deze woonwijk is zeer rustig met nagenoeg alleen bestemmingsverkeer, kinderen kunnen hier veilig buitenspelen. Scholen, opvang en sportvoorzieningen zijn allemaal dichtbij. De Vondelschool (basisschool) en kinderdagverblijf Les Petits met naschoolse opvang liggen op loopafstand. Ook het aanbod van andere scholen is makkelijk per fiets bereikbaar.
Liefhebbers van de natuur zitten hier op de perfecte plek. Vanuit huis wandel je zo het bos in richting Landgoed Elswout. Maar ook vele andere natuurgebieden w.o. het Koningshof, Middenduin en de Amsterdamse Waterleidingduinen liggen in de directe omgeving. Via Kraantje Lek en het Visserspad fiets je door de prachtige duinen naar Zandvoort en sta je binnen korte tijd op het strand. Ook ligt op zeer korte fietsafstand het stadshart van Haarlem met haar bruisende centrum, divers winkelaanbod, gezellige terrassen, cultuur en vele uitgaansmogelijkheden.
Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo in de winkelstraten van Overveen, Bloemendaal en Heemstede/Aerdenhout waar je het NS-Station vindt met uitstekende verbindingen naar o.a. Amsterdam, Leiden en Den Haag. Toch met de auto op pad, je bent zo op één van de uitvalswegen. Ondanks de rustige ligging woon je hier zeer centraal.

Kortom een fijn gezinshuis op een unieke plek waar je elke dag even een beetje een vakantiegevoel krijgt.

Indeling:
Parterre: entree, hal met verdiepte trapkast en toilet met fontein, zeer lichte woonkamer met parketvloer, houtkachel, schuifpui naar zijtuin en schuifpui naar achtertuin, eetkeuken met diverse inbouwapparatuur en 2 schuifpuien naar tuin, trap in hal naar….
1e Verdieping: overloop, slaapkamer aan voorzijde met openslaande deuren naar balkon, moderne badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en zwevend toilet, zijkamer aan achterzijde met vaste kast, slaapkamer aan achterzijde, via overloop trap naar…
2e Verdieping: overloop met wasmachine-aansluiting, cv-ketel en vaste kastenwand, zolderkamer met dakraam, zijraam, wastafel en ruime berging

Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte ca. 122 m2, inhoud ca. 421 m3 en 291 m2 eigen grond
* Uitbouwmogelijkheden
* Mogelijkheid voor realiseren extra slaap-/badkamer
* Zonnige tuin op het westen
* Vrijstaande stenen garage
* Voor indeling en maatvoering zie plattegronden
* Oplevering in overleg

Kenmerken

Koopprijs
€ 885.000,-
Plaats
Aerdenhout
Status
Beschikbaar
Buurt
Aerdenhout-Noord
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
1
Woonoppervlakte
122 m2
Perceel oppervlakte
291 m2
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, In bosrijke omgeving
Bouwjaar
1959
Isolatie
Gedeeltelijk dubbelglas
Type verwarming
CV ketel, Houtkachel
Onderhoud buiten
Redelijk tot goed
Onderhoud binnen
Redelijk tot goed
Voorzieningen
TV kabel, Buitenzonwering, Schuifpui, Dakraam
Energieklasse
F
Soort dak
Zadeldak
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren
Woning type
Woonhuis
Prijs
885.000
Bouwjaar
1959
Plaats
Aerdenhout
Type verwarming
CV ketel, Houtkachel
Status
Beschikbaar
Onderhoud buiten
Redelijk tot goed
Aantal kamers
5
Voorzieningen
TV kabel, Buitenzonwering, Schuifpui, Dakraam
Aantal slaapkamers
4
Energieklasse
F
Aantal badkamers
1
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren
Woonoppervlakte
122 m2
Woning type
Woonhuis

Plattegronden

Uitzicht op straat

Zoek de locatie

kom jij kijken?

Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.

Contacteer ons nu