Sarphatipark 6-3, Amsterdam
BeschikbaarPrijs: € 875.000,-
Beschrijving
PUUR* Wonen met uitzicht op het Sarphatipark
Dit lichte en charmante appartement met hoge plafonds, prachtige originele details en een fijne indeling ligt direct aan het geliefde Sarphatipark. De woning combineert klassieke elementen zoals glas-in-lood, ornamenten en een originele schouw met modern comfort, een sfeervolle afwerking en een woonoppervlakte van 101 m².
Met een ruime woonkamer, eetkamer met open keuken, een multifunctionele werkkamer/slaapkamer en een zonnig balkon aan de achterzijde, is dit een ideale woning voor wie stijlvol wil wonen in een bruisend stukje Amsterdam.
INDELING
Via de entree komt u in de hal, waar zich een apart toilet bevindt. Vanuit de hal betreedt u de ruime woonkamer aan de voorzijde. Wat direct opvalt zijn de hoge plafonds, de ornamenten en de grote raampartijen met Franse deuren, die uitkijken over het groene en levendige Sarphatipark. Deze ruimte is heerlijk licht en beschikt daarnaast over een extra kamer, perfect in te richten als werkruimte of slaapkamer.
Via klassieke openslaande deuren met glas-in-lood bereikt u de eetkamer met open keuken. Hier zorgen de hoge ramen en Franse deuren naar het balkon voor veel lichtinval. De eetkamer heeft een originele schouw, twee open inbouwkasten en prachtige glas-in-lood details die de woning karakter geven. Het balkon aan de achterzijde is een fijne plek om te genieten van de middagzon.
Eerste verdieping
Met de trap komt u op de eerste verdieping. Hier bevindt zich een ruime badkamer, voorzien van een ligbad, inloopdouche, toilet en wastafel. De badkamer is licht en is smaakvol ingericht. Daarnaast is er een ruime slaapkamer met voldoende licht en een prettige indeling. Op deze verdieping bevindt zich tevens een praktische ruimte voor de wasmachine en droger.
Op alle verdiepingen ligt een fraaie houten vloer die de woning een warme en sfeervolle uitstraling geeft.
LOCATIE
De woning ligt in de populaire Pijp, direct tegenover het Sarphatipark. Hier woont u in een groene en levendige omgeving met alles binnen handbereik. Op loopafstand vindt u de Albert Cuypmarkt, de gezellige Van Woustraat, Ferdinand Bolstraat en de Ceintuurbaan met tal van winkels, cafés en restaurants. Favoriete hotspots in de buurt zijn onder andere Café Sarphaat, Eetcafé Wijmpje Beukers, Café Krul, Samuels en Heemelriijck.
Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van openbaar vervoer (tram en metrostation De Pijp) en de Ring A10 bent u bovendien uitstekend verbonden met de rest van de stad én Schiphol.
Kortom: een lichte en stijlvolle woning met authentieke details, gelegen op een toplocatie in Amsterdam-Zuid, met uitzicht over het Sarphatipark en alles wat De Pijp te bieden heeft op steenworp afstand.
BIJZONDERHEDEN
* Woonoppervlakte: 101 m² (NEN 2580 meetrapport aanwezig);
* Eigen grond;
* Energielabel: D;
* Balkon aan de achterzijde;
* Twee slaapkamers;
* Originele details: ornamenten, glas-in-lood, schouw;
* Hoge plafonds;
* Houten vloer op alle verdiepingen;
* Badkamer met ligbad, inloopdouche en toilet;
* Zeer netjes gerenoveerd met o.a. alle stopcontacten in-gestuuct;
* Super groene omgeving;
* De VvE is in oprichting;
* De project notaris; Berger Notariaat;
* Oplevering in overleg.
Kenmerken
- Koopprijs
- € 875.000,-
- Plaats
- Amsterdam
- Status
- Beschikbaar
- Buurt
- Sarphatiparkbuurt
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Woonoppervlakte
- 101 m2
- Perceel oppervlakte
- 124 m2
- Bouwjaar
- 1900
- Type verwarming
- CV ketel
- Onderhoud buiten
- Goed tot uitstekend
- Onderhoud binnen
- Goed
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel
- Energieklasse
- D
- Soort dak
- Plat dak
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren, Betaald parkeren
- Woning type
- Appartement
Plattegronden
Uitzicht op straat
Zoek de locatie
kom jij kijken?
Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.
Contacteer ons nu