Vogelenzangseweg 79a12, Vogelenzang

Beschikbaar

Prijs: € 1.075.000,-

144 m2 3 kamers2 slaapkamers1988C

Beschrijving

Rust, ruimte en een fantastisch wijds uitzicht

Dit exclusieve penthouse met 3 royale terrassen van totaal ca. 54 m2, een eigen berging en een inpandige parkeerplaats ligt op de 3e verdieping van een mooi, kleinschalig appartementencomplex genaamd Beuckendael. Het complex maakt samen met het appartementencomplex Beuckenduyn deel uit van landgoed Beuckenhaege (ca. 2 ha groot). U woont hier rustig, comfortabel en heerlijk gelijkvloers. Het appartement heeft een rustige en unieke ligging. Vanuit de vele raampartijen die het rijk is, is er een fijne lichtinval en heeft u een vrij zicht op het parkachtige groen en een landelijk wijds uitzicht over de tegenover gelegen weilanden.

Het riante penthouse heeft een ruimtelijke indeling en een woonoppervlakte van ca. 144 m². U beschikt over een ruime woonkamer, een moderne keuken, twee slaapkamers met elk een eigen badkamer en een inpandige berging. Vanuit zowel de woonkamer, de keuken, als één van de slaapkamers zijn de zonnige terrassen met elk een eigen ruime berging bereikbaar. De terrassen geven u een extra ruimtelijk gevoel.

In de parkeergarage, die in het souterrain ligt, heeft u een eigen ruime berging en een vaste parkeerplaats. Deze zijn binnendoor via de gemeenschappelijke hal met lift en het trappenhuis bereikbaar. Het complex is beveiligd met bewakingscamera’s en voorzien van een entree met brievenbussen en videofoon installatie, gevolgd door een afgesloten hal, waardoor er een veilig en geborgen woongenot gecreëerd wordt. Daarnaast is er op het terrein voldoende parkeergelegenheid aanwezig waaronder enkele plekken met een elektrisch oplaadpunt.

Op zeer korte afstand bevindt zich het dorpscentrum van Vogelenzang met een aantal winkels en voorzieningen. Ook de winkelstraten van Bennebroek en Heemstede liggen dichtbij en het gezellige stadshart van Haarlem is binnen ongeveer 15 minuten met de auto bereikbaar. Tevens bevinden zich in de directe omgeving sportclubs, restaurants, diverse prachtige natuurgebieden en buitenplaatsen, waaronder Leyduin, de ingang van de Waterleidingduinen, het strand van Langevelderslag en Zandvoort en diverse uitvalswegen naar Amsterdam, Wassenaar/Den Haag.

Indeling:
Parterre: entree met bellentableau, brievenbussen, afgesloten hal met toegang naar lift en trappenhuis
3e verdieping: entree, hal met parketvloer, garderobenis, net zwevend toilet met fontein en royale bergkast met cv-ketel, woonkamer met open haard, parketvloer, schuifpui naar terras op het zuiden en deur naar terras op het westen, dichte keuken met diverse inbouwapparatuur en deur naar terras op het westen, slaapkamer aan voorzijde voorzien van marmeren vensterbanken, vaste kasten, schuifpui naar terras op het noorden en toegang naar eigen badkamer voorzien van ligbad, douche, meubel met dubbele wastafel, zwevend toilet, bidet en handdoekradiator, 2e slaapkamer met marmeren vensterbank en toegang naar 2e badkamer voorzien van douche, wastafel en wasmachine aansluiting

Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte ca. 144 m2 en inhoud ca. 484 m3
* Penthouse
* Fijne lichtinval
* Drie ruime terrassen met eigen berging
* Vrij en wijds uitzicht over weilanden en parktuin
* Diverse extra’s: videofooninstallatie, elektrische zonwering, delta glasvezel
* Het gebouw is voorzien van zonnepanelen, die gebruikt worden voor de stroomvoorziening van het gebouw en de laadpalen
* Bezoekers parkeren op eigen terrein
* Lift naar inpandige garage en berging aanwezig
* Servicekosten thans € 443,03 per maand
* Voor indeling en maatvoering zie plattegronden
* Oplevering in overleg

Kenmerken

Koopprijs
€ 1.075.000,-
Plaats
Vogelenzang
Status
Beschikbaar
Buurt
Vogelenzang
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Woonoppervlakte
144 m2
Ligging
Aan park, Aan rustige weg, Vrij uitzicht, Beschutte ligging, In bosrijke omgeving
Bouwjaar
1988
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Type verwarming
CV ketel, Open haard
Onderhoud buiten
Goed
Onderhoud binnen
Goed
Voorzieningen
TV kabel, Buitenzonwering, Lift, Rookkanaal, Schuifpui, Glasvezel kabel
Energieklasse
C
Soort dak
Samengesteld dak
Parkeer faciliteiten
Op eigen terrein
Schuur/bergruimte
1
Woning type
Appartement
Prijs
1.075.000
Bouwjaar
1988
Plaats
Vogelenzang
Type verwarming
CV ketel, Open haard
Status
Beschikbaar
Onderhoud buiten
Goed
Aantal kamers
3
Voorzieningen
TV kabel, Buitenzonwering, Lift, Rookkanaal, Schuifpui, Glasvezel kabel
Aantal slaapkamers
2
Energieklasse
C
Aantal badkamers
2
Parkeer faciliteiten
Op eigen terrein
Woonoppervlakte
144 m2
Woning type
Appartement

Plattegronden

Uitzicht op straat

Zoek de locatie

kom jij kijken?

Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.

Contacteer ons nu