Linnaeusstraat 31D, Amsterdam

Beschikbaar

Prijs: € 395.000,-

45 m2 45 m 22 kamers1 slaapkamersC

Beschrijving

PUUR* WONEN
Gelegen op een heerlijke centrale locatie in Amsterdam-Oost bevindt zich deze ruime en goed ingedeelde woning met grote raampartijen op het westen. Verder is er een praktische keuken, airconditioning , een moderne badkamer en een ruime slaapkamer aan de voorzijde van de woning. De vereniging van eigenaars wordt actief en professioneel beheerd. Nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact met ons op!

INDELING
De goed onderhouden centrale hal brengen u naar de woning op de vierde verdieping. Bij binnenkomst kijkt u direct tegen de grote raampartijen die bijna de hele woning belichten. De handig ingedeelde keuken is voorzien van een afzuigkap, 4-pits inductieplaat en oven (gerenoveerd in 2019), in deze ruimte is ook de ruime woonkamer met nieuwe lichte vloer en HR++ beglazing te vinden. Tijdens de warme dagen wordt dit gedeelte van de woning verkoeld door een modern Mitsubishi airco-systeem en Honeywell Home system. In de ruime slaapkamer plaats je moeiteloos een kingsize bed en een royale kast, met nog steeds volop bewegingsruimte. De nieuwe badkamer (2022) is aan de achterzijde te vinden van de woning en beschikt over een fraai afgewerkt toilet en een stortdouche ruim genoeg om met z’n tweeën te gebruiken.

OMGEVING
Met het Oosterpark voor de deur heb je eigenlijk een achtertuin waar je kan sporten, wandelen en genieten van de zon. In het Oosterpark zijn vaak festivals en evenementen te vinden. Mocht u graag vers willen eten? Dan kan dat bij de nabijgelegen en bruisende Dappermarkt. In de directe nabijheid van de woning is bijvoorbeeld gelegen de Biertuin, Pata Negra, Cafe Milo, Bukowski/Henry’s en tevens op korte afstand het smaakvolle Beukenplein en natuurlijk niet te vergeten, Brouwerij ‘t IJ en Artis zijn op enkele minuten te bereiken op de fiets.

BEREIKBAARHEID
– 16 minuten naar Amsterdam Centraal met tram 14
– 10 minuten lopen naar station Muiderpoort
– 10 minuten met auto op de ring A10 met ontsluitingen op de A1, A2, A4 en A9, via de Zeeburgerdijk en Zuiderzeeweg.

ERFPACHT SITUATIE
Deze woning is gelegen op afgekochte erfpacht tot 2036.
Daarna gelegen op eeuwigdurende erfpacht met een canon van € 564.94,- plus inflatie vanaf 15 maart 2036.

BIJZONDERHEDEN
* HR ++;
* CV-ketel Intergas (2024);
* Mitsubishi airco systeem;
* Goede verbinding openbaar vervoer;
* Pro actieve VvE;
* Nieuwe keuken apparatuur;
* Nieuwe Intercom;
* Nieuwe badkamer (2022);
* Bruisende buurt;
* Gedeelde fietsberging

Kenmerken

Koopprijs
€ 395.000,-
Plaats
Amsterdam
Status
Beschikbaar
Buurt
Dapperbuurt Noord
Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Woonoppervlakte
45 m2
Perceel oppervlakte
45 m2
Ligging
Aan park, Vrij uitzicht
Isolatie
Gedeeltelijk dubbelglas
Type verwarming
CV ketel
Onderhoud buiten
Goed
Onderhoud binnen
Goed
Voorzieningen
Airconditioning
Energieklasse
C
Soort dak
Plat dak
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren, Betaald parkeren
Schuur/bergruimte
1
Woning type
Appartement
Prijs
395.000
Plaats
Amsterdam
Type verwarming
CV ketel
Status
Beschikbaar
Onderhoud buiten
Goed
Aantal kamers
2
Voorzieningen
Airconditioning
Aantal slaapkamers
1
Energieklasse
C
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren, Betaald parkeren
Woonoppervlakte
45 m2
Woning type
Appartement

Plattegronden

Uitzicht op straat

Zoek de locatie

kom jij kijken?

Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.

Contacteer ons nu