Johannes Postlaan 8, Aerdenhout
BeschikbaarPrijs: € 819.000,-
Beschrijving
In een rustige, klein opgezette en zeer kindvriendelijke buurt staat nagenoeg aan de rand van het bos dit halfvrijstaande gezinshuis. Zodra je deze gewilde wijk inrijdt, voelt het alsof je een natuurgebied binnenkomt, en dat klopt bijna ook. Hier woon je rustig en midden in het groen terwijl alle voorzieningen en het bruisende stadsleven verrassend dichtbij zijn.
Deze twee-onder-een kap woning ligt bijna aan het einde in het boomrijke Bovenwegkwartier. Hier geniet je van de mooie flora en fauna die deze unieke omgeving rijk is. De parterre bestaat uit een lichte tuin gerichte woonkamer en een nog te plaatsen open eetkeuken. Op de 1e verdieping zijn 4 slaapkamers en een badkamer. En op de zolder vind je voldoende bergruimte.
De achtertuin ligt op het westen, dus volop zon in de middag en avond. De tuin is voorzien van 2 stenen bergingen waarvan 1 met toegang naar de vrijstaande stenen garage. En er is een zijpoort naar de lange oprit, waar ruimte is voor 3 auto’s. De voortuin op het oosten is perfect voor een kop koffie in de ochtendzon of om te genieten van de schaduw, terwijl je zicht hebt op een kleinschalige speeltuin tegenover het huis, ideaal voor gezinnen met jonge kinderen.
Deze woonwijk is zeer rustig met nagenoeg alleen bestemmingsverkeer, kinderen kunnen hier veilig buitenspelen. Scholen, opvang en sportvoorzieningen zijn allemaal dichtbij. De Vondelschool (basisschool) en kinderdagverblijf Les Petits met naschoolse opvang liggen op loopafstand. Ook andere scholen zijn makkelijk per fiets bereikbaar.
Liefhebbers van natuur zitten hier op de perfecte plek. Vanuit huis wandel je zo het bos in richting Landgoed Elswout. Maar ook vele andere natuurgebieden w.o. het Koningshof, Middenduin en de Amsterdamse Waterleidingduinen liggen in de directe omgeving. Via Kraantje Lek en het Visserspad fiets je door de prachtige duinen naar Zandvoort en sta je binnen korte tijd op het strand. Op zeer korte fietsafstand ligt het stadshart van Haarlem met haar bruisende centrum, divers winkelaanbod, gezellige terrassen, cultuur en vele uitgaansmogelijkheden
Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo in de winkelstraten van Overveen, Bloemendaal en Heemstede/Aerdenhout waar je ook het NS-Station vindt met uitstekende verbindingen naar o.a. Amsterdam, Leiden en Den Haag. Toch met de auto op pad, ook ben je zo op één van de uitvalswegen.
Kortom een fijn gezinshuis op een unieke plek waar je elke dag wel even een vakantiegevoel krijgt.
Indeling:
Parterre: zijentree, hal voorzien van modern toilet met fontein, zeer lichte woonkamer voorzien van extra zijraam, laminaatvloer en schuifpui naar tuin, open keuken (nog zelf te plaatsen) met deur naar voortuin, via trap in woonkamer naar…
1e Verdieping: overloop, twee slaapkamers aan voorzijde, twee slaapkamers aan achterzijde, moderne nette badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, zwevend toilet, dakraam, handdoekradiator en wasmachine aansluiting, via overloop vlizotrap naar …..
Zolder: ruime bergzolder met cv-ketel
Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte ca. 105 m2, inhoud ca. 414 m3 en 247 m2 eigen grond
* Zonnige tuin
* Voorzien van zonwering voor- en achterzijde
* Royale oprit voor 3 auto’s
* Stenen garage
* Voor indeling en maatvoering zie plattegronden
* Oplevering in overleg
Kenmerken
- Koopprijs
- € 819.000,-
- Plaats
- Aerdenhout
- Status
- Beschikbaar
- Buurt
- Aerdenhout-Noord
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Woonoppervlakte
- 105 m2
- Perceel oppervlakte
- 247 m2
- Ligging
- Aan bosrand, Aan rustige weg, In woonwijk, In bosrijke omgeving
- Bouwjaar
- 1976
- Isolatie
- Dubbelglas
- Type verwarming
- CV ketel
- Onderhoud buiten
- Redelijk tot goed
- Onderhoud binnen
- Goed
- Voorzieningen
- TV kabel, Buitenzonwering, Schuifpui
- Energieklasse
- C
- Soort dak
- Zadeldak
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren, Op eigen terrein
- Schuur/bergruimte
- 2
- Woning type
- Woonhuis
Plattegronden
Uitzicht op straat
Zoek de locatie
kom jij kijken?
Een bezoek vertelt het meest. Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding.
Contacteer ons nu

















































